1.          Įvadas

1.1 Geosort consulting labai rimtai žiūri į jūsų privatumą. Prašome atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką, nes joje pateikta svarbi informacija apie tai, ko tikėtis, kai Geosort consulting renka asmeninę informaciją apie jus, ir kaip Geosort consulting naudos jūsų asmens duomenis.

1.2 Geosort consulting registruotoji buveinė yra Girulių g. 5, LT-12124 Vilnius

1.3 1998 m. Duomenų apsaugos įstatymo ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (nuo 2018 m. gegužės 25 d.) tikslais duomenų valdytoja yra Geosort consulting, įsikūrusi Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lithuania

1.4 Ši politika taikoma informacijai, kurią mes renkame apie:

1.4.1 mūsų interneto svetainės lankytojus,

1.4.2 klientus,

1.4.3 potencialius klientus,

1.4.4 žmones, su kuriais turime verslo reikalų, taip pat teikdami teisines paslaugas, kai pildomos formos mūsų interneto svetainėje

2. Informacija, kurią renkame apie jus

2.1 Kai dirbate su mumis arba užsiregistruojate mūsų paslaugoms, mes renkame iš jūsų šią asmeninę informaciją:

2.1.1 vardas,

2.1.2 pašto adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris,

2.1.3 kartais galime gauti informaciją apie jus iš kitų šaltinių (pavyzdžiui, kreditingumo vertinimo įstaigų), kurią pridėsime prie mūsų apie jus jau turimos informacijos, kad tai padėtų mums teikti teisines paslaugas.

3. Kaip panaudosime informaciją apie jus

3.1 Mes renkame šią informaciją, kad galėtume teikti prašytas paslaugas ir atsakyti į jūsų paklausimus. Tada aktualią informaciją mes panaudojame bendraudami su jumis apie bet kokius dalykus, apskritai susijusius su jūsų nurodymų vykdymu.

3.2 Apibendrintą informaciją ir statistiką taip pat galime naudoti interneto svetainės naudojimo stebėsenai, kad galėtume geriau tobulinti savo svetainę ir paslaugas. Tokią apibendrintą informaciją galime pateikti ir trečiosioms šalims. Šioje statistikoje nebus informacijos, kurią panaudojant būtų galima jus atpažinti.

4. Slapukai ir kitos technologijos informacijai rinkti

4.1 Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Slapukai – tai tekstiniai failai, įrašomi į jūsų kompiuterį rinkti standartinę naudojimosi internetu informaciją bei lankytojo elgsenos informaciją. Šie slapukai leidžia mums išskirti jus iš kitų svetainės lankytojų, o tai mums padeda suteikti jums gerą patirtį naršant mūsų svetainėje bei leidžia mums tobulinti savo svetainę.

4.2 Daugiau informacijos apie tai, kokius slapukus naudojame ir kaip, galima rasti mūsų slapukų politikoje

5. Kaip saugome jūsų informaciją

5.1 Mes kur tinka įdiegėme šias saugumo procedūras bei technines ir organizacines priemones saugoti jūsų asmeninei informacijai mūsų svetainėje: ugniasienės, naršyklės sertifikavimo technologija, šifravimas, prieigos ribojimas, slaptažodžių naudojimas.

5.2 Dėsime visas protingas pastangas jūsų asmeninei informacijai apsaugoti. Tačiau turėtumėte žinoti, kad naudojimasis internetu nėra visiškai saugus ir todėl negalime garantuoti jokios asmeninės informacijos, kuri jums ar jūsų perduodama internetu, saugumo ar vientisumo.

6. Prieiga prie jūsų informacijos, jos atnaujinimas ir taisymas

6.1 Turite teisę paprašyti mūsų apie jus turimos informacijos kopijos. Jei norėtumėte dalies ar visos savo asmeninės informacijos kopijos, atsiųskite mūsų duomenų apsaugos darbuotojui el. laišką  info@geosort.lt arba parašykite paštu: Geosort consulting, Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius,. Toks prašymas yra nemokamas, nebent būtų nepagrįstas arba perteklinis. Į prašymą atsakysime per 1 mėnesį.

6.2 Norime užtikrinti jūsų asmeninės informacijos tikslumą ir naujumą. Jei bent dalis jūsų Geosort consulting pateiktos informacijos pasikeitė (pavyzdžiui, pasikeitėte el. pašto adresą arba vardą/pavardę), prašome mums pranešti teisingus duomenis atsiunčiant el. laišką info@geosort.lt arba parašant paštu: Geosort consulting , Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius. Galite paprašyti mūsų (arba mes galime paprašyti jūsų) ištaisyti informaciją, kuri jūsų arba mūsų manymu yra netiksli, taip pat jūs galite paprašyti mūsų pašalinti netikslią informaciją.

7. Jūsų sutikimas

7.1 Pateikdami savo asmeninę informaciją jūs sutinkate su tos informacijos naudojimu, kaip numatyta šioje politikoje.

8.  Privatumo politikos pakeitimai

8.1 Mes vis peržiūrime savo Privatumo politiką. Jei pakeisime savo Privatumo politiką, tai paskelbsime pakeitimus šiame puslapyje, taip pat patalpinsime pranešimus apie tai kituose svetainės puslapiuose, kad visada galėtumėte sužinoti, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame

9. Kaip susisiekti su Geosort consulting

9.1 Mums įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie mūsų svetainę ir mūsų Privatumo politiką. Jei norėtumėte kreiptis į mus su kokiais nors klausimais ar pastabomis, parašykite el. laišką info@geosort.lt arba parašykite paštu: Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius.

10. Skundai

10.1. jei manote, kad kyla problema dėl to, kaip tvarkome jūsų duomenis, prašome pranešti apie tai mūsų duomenų apsaugos darbuotojui: info@geosort.lt

10.2  Galite skųstis Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. Į ją galima kreiptis https://www.ada.lt/go.php/lit/Kontaktai

11. Į kitas interneto svetaines vedantys saitai

11.1 Mūsų interneto svetainėje yra saitų, vedančių į kitas interneto svetaines. Ši Privatumo politika taikoma tik šiai svetainei, todėl saitais einant į kitas svetaines reikėtų perskaityti jų privatumo politikas